Як вибрати водостік для свого будинку

Система водовідведення на будинку можно купити якщо відвідати інтернет-магазин — не менш важливий етап у будівництві будинку, ніж ряд інших. Призначення водостічної системи — збір і ґедзь води (природних опадів у вигляді дощу або талого снігу) з даху будинку з метою захисту покрівлі, а так само запобігання розмиву фасаду і фундаменту будівлі.

Водостічна система, яку ми звикли бачити на приватних будинках, являє собою зовнішню організовану систему водостоку. Це означає, що вода з даху збирається за допомогою ринва пластикова Львів і за допомогою воронки потрапляє в трубу. Потім, вона повинна досягти місця, відведеного для збору або відведення води.

Як вибрати водостік для свого будинку?
Щоб правильно відповісти на поставлене запитання, а головне прийняти потрібне рішення, необхідно володіти хоча б мінімальними знаннями в питанні. Постараємося Вам в цьому допомогти розглянувши такі аспекти водостічних систем:

Види водостічних систем по матеріалу їх виготовлення.
Як визначити розмір водостоку по квадратурі даху.
Монтаж водостічної системи.
Виробники відсотків.
Види водостічних систем по матеріалу їх виготовлення.

пластикові водостічні системи (використовуваний матеріал — ПВХ);
металеві (мідні, цинкові, сталеві з полімерним покриттям).
До того ж виробники відсотків вибрали дві форми для виготовлення труб і жолобів: круглого перетину і прямокутного. В основному використовуються круглі водостоки, але розглянемо і переваги водостічних систем з прямокутним перетином:

маючи однакові параметри обсягу — пропускна здатність води у прямокутних систем значно вище, ніж у круглих;
прямокутний водостік обійдеться дешевше з розрахунку пропускна здатність — матеріал;
незвичайний зовнішній вигляд. Багато хто навіть і не бачили водостічні системи прямокутного перетину, що вигідно виділятиме Ваш будинок на тлі інших;
менша ймовірність розриву труби при замерзанні води.

Але варто згадати і про самому вагомому мінусі такої системи водовідведення — це потреба в підвищеній герметизації і більшої міцності кріплення. Особливість монтажу водостічної системи з прямокутним перетином — це поєднання елементів системи за допомогою герметиків і заклепок.

До мінусів металу можна віднести наступні: складність монтажу і вага. Природно вага металу більше, ніж пластика. А це додаткове навантаження на будинок, що слід враховувати. Монтаж системи повинні виробляти фахівці, так як при пошкодженні верхнього захисного шару метал буде беззахисний і схильний до корозії. При цьому термін роботи такої системи зменшиться в рази.

Автор: admin