Де знайти сантехніка

Несправна сантехніка здатна зіпсувати настрій мешканцям квартири, посварити добрих сусідів і навіть привести до розглядів в суді. Уникнути цього можна тільки своєчасним зверненням до фахівців. Робити це потрібно при появі перших ознак несправності.

Послуги сантехніка

Ремонт сантехніки відноситься до розряду робіт, виконання яких слід довіряти тільки фахівцям. Викликати сантехніка до дому можна звернувшись в спеціалізовану компанію. Сантехнік приїде на ваш виклик протягом години. При цьому вам не доведеться оплачувати вартість виклику. Замовник платить тільки за виконану роботу після її повного завершення. Ціни на сантехнічні роботи залежать від ступеню складності, обсягу і терміновості.

Установка сантехнічного обладнання

При виконанні сантехнічних робіт нерідко виникає необхідність у демонтажі зношеного обладнання, що суттєво підвищує підсумкову вартість. Ціни на монтаж сантехнічного обладнання залежать від його характеристик. Наприклад, установка пластикового зливного бачка обійдеться значно дешевше ніж монтаж сантехніки з фаянсу або фарфору. Сантехніки встановлять будь-які умивальники, демонтують чавунні і сталеві ванни і встановлять сучасні душові кабінки. Крім цього, проводиться монтаж і підключення полотенцесушителей, ванн, водних фільтрів, заміна змішувачів, ремонт кранів та інші види робіт.

Каналізація

Засмічення каналізаційної системи — це аварійний випадок, що вимагає негайного втручання. На терміновий виклик і фахівці реагують негайно. Вже через кілька хвилин майстер з набором всіх необхідних інструментів буде в дорозі, і як можна швидше зробить ремонт. Також до послуг сантехніка входять роботи по заміні та ремонту каналізаційних труб. Всі роботи виконуються швидко та акуратно.

Автор: admin